Par “Europe Direct”

“Europe Direct” ir 2005.gadā izveidots Eiropas Komisijas informācijas centru tīkls, kas darbojas visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, lai sniegtu bezmaksas informāciju ikvienam iedzīvotājam par ES darbības jomām, kā arī aicinātu ikvienu iesaistīties ES notiekošajos procesos un izmantot iespējas, ko sniedz dalība ES. Savukārt, Eiropas Komisijai ar “Europe Direct” informācijas centru palīdzību ir iespēja uzzināt, ko par ES zina un domā iedzīvotāji reģionos.
lv_edic-karte_samaz_lab
Šobrīd Latvijā darbojas 8 “Europe Direct” Informācijas centri – Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Valmierā un Gulbenē.
Eiropas Komisijas “Europe Direct” Informācijas centrs Jelgavā darbojas kopš 2005.gada maija. Centru izveidoja Jelgavas rajona padome ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu.
Centra galvenās mērķa grupas ir bērni un jaunieši (skolēni un studenti), seniori, pašvaldību darbinieki, lauku uzņēmēji, NVO pārstāvji, pedagogi un bibliotekāri.
“Europe Direct” Informācijas centrs piedāvā:

  • saņemt atbildes uz jautājumiem par ES;
  • bezmaksas informatīvos materiālus par ES darbības jomām;
  • datorus ar interneta pieslēgumu informācijas meklēšanai par ES;
  • izbraukumus uz skolām ar tematiskām prezentācijām par ES;
  • konkursus un diskusijas par aktuāliem ES jautājumiem;
  • seminārus un apmācības par ES tematiku.

Laipni lūdzam informācijas centrā un aicinām izmantot iespējas, ko ikkatram Latvijas iedzīvotājam piedāvā Eiropas Savienība!
 Iesakām